w naszej bazie posiadamy już ponad 200 ośrodków sportowych

Co jest ważne w wyborze koszulki piłkarskiej dla dzieci?

Wybór wygodnych strojów sportowych dla dzieci może być kłopotliwy. Koszulki piłkarskie dla dzieci powinny spełniać wiele kryteriów - muszą być wygodne, przewiewne i atrakcyjne wizualnie. Warto wybierać dzianiny, które można będzie swobodnie zadrukować. Czy wiesz, na co zwrócić uwagę wybierając koszulki piłkarskie dla dzieci? Sprawdzamy!

Koszulki piłkarskie dla dzieci - właściwy rozmiar

Wybór dobrego, dopasowanego do wzrostu i figury dziecka rozmiaru koszulki piłkarskiej jest bardzo ważny. Będzie bowiem wpływał na komfort gry i ogólną prezencję na boisku. Wybierając koszulki piłkarskie, zawsze kieruj się tabelą rozmiarów producenta odzieży sportowej i pamiętaj, że rozmiar rozmiarowi jest nierówny. Każda firma może mieć nieco inną rozmiarówkę.

Nadruki na koszulki

Nadruki na koszulkach piłkarskich dla dzieci są bardzo ważne. Wybór odpowiedniej techniki nadruków nie pozostaje również bez znaczenia. Nadruki sportowe mogą być naklejane lub sublimowane. Sublimacja uchodzi jednak za trwalszą, ponieważ nie tylko nie ogranicza projektów pod kątem kolorystycznym, ale również ma wpływ na trwałość nadruków (nie kruszą się, nie pękają i nie odklejają).

Kolorystyka

Każda drużyna piłkarska powinna być wyposażona w spójnie kolorystycznie stroje. Przy wyborze koszulek piłkarskich dla dzieci warto wybrać jednolity kolor dla wszystkich zawodników. Najlepiej jest zamówić komplet dla całej drużyny bezpośrednio u producenta odzieży sportowej - to najbardziej ekonomiczny wariant.

Dzianina

Koszulki piłkarskie dla dzieci muszą gwarantować maksymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu młodzi zawodnicy nie będą nadmiernie pocić się podczas aktywności fizycznej. Najlepszą dzianiną do produkcji koszulek piłkarskich jest poliester. Ma właściwości chłodzące, jest lekki, przewiewny i szybkoschnący.
Jak widzisz, koszulki piłkarskie dla dzieci muszą spełniać kilka wymogów, aby mogły być uważane za wygodne, praktyczne i trwałe. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać odzieży sportowej, skieruj swoją uwagę w stronę oferty polskich producentów. Nierzadko oferują oni bezpłatne usługi dodatkowe, jak np. sublimacje w cenie koszulek.

Copyright 2018 © Allset. Wszelkie prawa zastrzeżone.