w naszej bazie posiadamy już ponad 200 ośrodków sportowych

O nas

Zorganizuj obóz piłkarski szybko i sprawnie
w dowolnym miejscu

Z pomocą naszego portalu bez problemu znajdziesz odpowiedni ośrodek sportowy na obóz piłkarski – w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy przejrzeć naszą bazę, dostępne oferty i wybrać tę, która najbardziej jest dostosowana do Twoich aktualnych potrzeb. Gwarantujemy, że podjęta decyzja zadowoli każdego uczestnika wyjazdu.

Czym jest multimedialna baza ośrodków sportowych na obozy piłkarskie ?

W jednym miejscu zebraliśmy najróżniejsze ośrodki sportowe na obozy, wyróżniające się doskonale przygotowaną infrastrukturą sportową. Znajdują się one w dowolnych zakątkach Polski. Wystarczy parę minut, żeby zapoznać się z oferowanymi warunkami, wyposażeniem, możliwością noclegu itp. Wszystko po to, żebyś mógł sprawnie zorganizować wyjazd, imprezę lub zapewnić odpowiednie warunki treningowe dla swojej drużyny.

O nas 1

Nasz cel ?

Zebranie jak najwięcej ofert w jednym miejscu. Dlaczego? Chcemy popularyzować organizowanie obozów piłkarskich w różnych miejscach, które dbają o zachowanie najwyższych standardów. Dzięki naszej pracy kontakt pomiędzy organizatorem, a ośrodkiem sportowym jest znacznie ułatwiony. Po wybraniu oferty można bezpośrednio skontaktować się z właścicielem obiektu sportowego. Wszystkie miejsca są zebrane w jednym miejscu i zaprezentowane, jako elegancki i prosty do przeglądania katalog.

O nas 2

Dla kogo ?

Nasz portal został stworzony głównie z myślą o ośrodkach sportowych, z których mogą skorzystać między innymi: instytucje i kluby piłkarskie, klienci indywidualni, UKS-y, a także właściciele, dyrektorzy oraz menedżerowie, którzy zajmują się zarządzaniem infrastrukturą treningową, noclegową lub gastronomiczną. Innymi słowy prezentowane w bazie oferty są skierowane do każdego, kto szuka odpowiedniego miejsca na obóz, szkolenie, treningi, bazę treningową itp.

O nas 3

W czym pomoże katalog miejsc na obozy piłkarskie w Polsce ?

Wyszukiwanie ośrodków sportowych dostosowanych do potrzeb treningowych i posiadające odpowiedni standard jest dość wymagającym zadaniem. Zapoznawanie się z opisem, sprawdzenie opinii, wysyłanie zapytania o cenę – te i inne czynności wymagają poświęcenia sporej ilości czasu. Szczególnie, jeśli mają być połączone z zakwaterowaniem. Zebranie wszystkich informacji oraz podjęcie decyzji można znacznie ułatwić. Zamiast sprawdzać różnorodne obiekty sportowe każdy z osobna, lepiej skorzystać z bazy, w której są one zabrane wszystkie razem w jednym miejscu. Jest to ogromna oszczędność czasu. Takie zestawienie pozwala porównać ze sobą ośrodki sportowe pod względem posiadanego wyposażenia, zaplecza treningowego, ceny, a nawet miejsca położenia. Przeglądanie pojedynczych ofert jest dużo szybsze i prostsze. Wszystkie potrzebne informacje są łatwo dostępne i bardzo czytelne.

O nas 4

Co dokładnie oferuje obozpilkarski.pl ?

Posiadamy bogaty katalog ośrodków sportowych zebranych z terenu całej Polski. Są to miejsca przystosowane do przyjęcia drużyn piłkarskich. Również mogą być tam zorganizowane obozy sportowe dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Z tego względu muszą to być ośrodki posiadające infrastrukturę treningową, noclegową (o różnym standardzie, m.in. hotele, pensjonaty, domki) oraz posiadające zaplecze gastronomiczne. W naszej bazie są również ujęte profesjonalne centra treningowe, z których chętnie korzystają także zawodowe drużyny piłkarskie. Chcemy prezentować jak największą ilość miejsc, dlatego baza jest cały czas rozbudowywana. Oczywiście zanim konkretny obiekt zostanie opublikowany, najpierw jest dokładnie sprawdzany. Chcemy mieć pewność, że zapewnia najwyższy standard. Przykładamy do tego wiele uwagi, ponieważ nasz portal ma zawiera wyłącznie oferty, z których każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany. Wszystkie ośrodki są prezentowane na mapie – możesz wybrać odpowiedni poprzez lokalizację lub poprzez wpisanie nazwy miasta w wyszukiwarkę.

O nas 5

To nie wszystko. Naszą bazę treningowo-noclegową możesz przeglądać pod katem konkretnych wymagań. Wystarczy wybrać, jakie elementy mają być zawarte w ofercie. W ten sposób pojawią się wyłącznie takie obiekty sportowe, które są wyposażone w odpowiednią infrastrukturę. W ten prosty sposób można sprawdzić, gdzie jest zapewnione wyżywienie, czy ośrodek jest dostosowany pod względem osób niepełnosprawnych lub czy boiska piłkarskie posiadają sztuczną, czy naturalną nawierzchnię. Wszystkie ośrodki są przedstawione w formie multimedialnej wizytówki. Zobacz zdjęcia przedstawiające dane miejsce, zapoznaj się z opiniami na jego temat i sprawdź, jakie udogodnienia są dostępne w ramach oferty. Możesz również osobiście skontaktować się z danym obiektem. Wszystkie informacje są zebrane w przejrzysty sposób, który dodatkowo ułatwia przeglądanie. Warto podkreślić, że dostęp do całej naszej bazy jest zawsze darmowy. Nie musisz nigdzie się rejestrować – portal jest dostępny dla wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Copyright 2018 © Allset. Wszelkie prawa zastrzeżone.