w naszej bazie posiadamy już ponad 200 ośrodków sportowych

Jakie cechy powinien mieć dobry strój piłkarski dla dziecka?

Dziecięcy strój piłkarski musi spełniać wiele zadań stawianych przez najmłodszych zawodników. Od sportowej odzieży w szczególności oczekuje się trwałości, zapewnienia swobody ruchów oraz odpowiedniego wyglądu. Dzięki ciągle poszerzającej się i udoskonalanej ofercie strojów piłkarskich od różnych producentów, wybór tego idealnego może okazać się nieoczywisty. Jak wybrać stroje piłkarskie dla dzieci?

Dobra jakość tkanin odpowiadająca za uczucie pełnej wygody podczas gry w piłkę

Podczas poszukiwań idealnego stroju piłkarskiego dla dziecka przede wszystkim zwróć uwagę na wysoką jakość materiałów używanych do jego produkcji. Dzianiny wskazane do tej dyscypliny powinny być przewiewne i lekkie, wręcz niewyczuwalne na ciele. Najczęściej wykorzystywane w strojach piłkarskich dla dzieci są materiały złożone w większości lub w 100% z zaawansowanych technologicznie włókien poliestrowych, które świetnie odprowadzają wilgoć i pozwalają na swobodną termoregulację ciała. Dzięki tego typu dzianinom ciało młodego zawodnika pozostaje suche nawet w najcięższych warunkach. Materiały poliestrowe oprócz funkcjonalności są po prostu miłe w dotyku. Ważną cechą dobrego stroju piłkarskiego dla dzieci jest jego odpowiedni krój. Góra i dół kompletu nie może być ani obcisła, ani zbyt luźna, by nie krępować ruchów i pozwolić zawodnikom na poczucie pełnej swobody podczas rozgrywki. Stroje do piłki nożnej dla dzieci powinny być uszyte tak, by ich zakładanie i zdejmowanie nie sprawiało kłopotów najmłodszym graczom.

Design na miarę profesjonalnego zawodnika

Dla dzieci wygląd przedmiotów i odzieży jest niezwykle istotny, dlatego podczas wyboru stroju piłkarskiego dla dzieci warto kierować się jego gustem. Na szczęście producenci kompletów sportowych są tego świadomi, a oferta najróżniejszych wzorów i kolorów stale się poszerza. Wiele sklepów umożliwia stworzenie indywidualnego projektu, w razie nie wybrania przez klienta żadnej z gotowych propozycji.

Nadanie charakteru osobistego drużynowemu strojowi

Poszukiwania produktów, takich jak stroje piłkarskie dla dzieci często kończą się na wyborze wersji kolorystycznej. Jeśli jednak Twoje dziecko chciałoby dodatkowo się wyróżnić na boisku, świetnym pomysłem będzie skorzystanie z usługi personalizacji, która w niektórych sklepach sportowych jest wykonywana bezpłatnie przy zakupie kompletu. Najtrwalszą i najczęściej wybieraną z metod nadruków jest sublimacyjna, dzięki takiemu zabiegowi na stroju możesz umieścić dowolne logo, napis lub cyfry.

Dobry strój piłkarski dla dziecka powinien sprawiać, że młody gracz poczuje się w nim jak światowej sławy profesjonalista. Dzięki ciekawym propozycjom projektantów oraz świadomym doborem materiałów coraz więcej sklepów sportowych może cieszyć się z zadowolonych klientów.

Copyright 2018 © Allset. Wszelkie prawa zastrzeżone.